Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ФАТЕНА НА ДЕЛО: Марија Шерифовиќ во љубовен триаголник

Почнале тајно да се гледаат неколку дена откако се запознале.

Извесно време, како што пишува “Курир“, Марија се гледа со една од најубавите српски жени од јавна сцена, која е омажена за син на голем моќник и влијателен бизнисмен.

Љубовниот живот на популарната пејачка Марија Шерифовиќ отсегогаш бил интригантен, особено откако јавно признала дека е наклонета на истиот пол. И покрај тоа таа успешно ја чувала својата приватноста но и на својата партнерка. Се до скоро! Марија скоро една година е во врска со снаата на една од нај богатите семејства во Србија.

За потсетување, Марија пред извесно време објавила на својот Инстаграм профил фотографија со својата поубава половина како се држат за рака и се шетаат по улица.

“Започнале тајно да се гледаат неколку дена откако се запознале. Тоа во прво време на никого не му било сомнително, бидејќи околу Марија секогаш е булумента, некои пријатели и пријателки ја следат секогаш, а госпоѓата е со години во среќен брак со наследникот на моќна династија.

“Марија и снаата неколкупати се видени во познати ресторани во Белград, се држеле за раце, имало нежни допири и… Секако некој ги сликал, со што нивните интимни фотографии, кога мислеле дека никој не ги гледа, набрзо почнале да се шеруваат. Сега скоро половина београѓани имаат такви слики во своите телефони“, рекол соговорникот на овој дневен лист своевремено.

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Забава

Астролозите предвидуваат многу среќна година, богата со настани и отворена за нови можности. 2021 година ќе биде судбоносна за сите, но три хороскопски знаци...

Македонија

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево,скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на...

Забава

Пејачката Сандра Африка не крие дека нема среќа во љубовта и дека досегашниот избор на парнери не бил доволно добар за да се венча...