Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МАЈКА И ЌЕРКА ХИТ НА ИНСТАГРАМ: НЕ СЕ ЗНАЕ КОЈА Е ПОЗГОДНА (фото)

Џолин Дијаз е Instagram „цуца“ која беше прогласена за најубава мама на Instagram!

Покрај извајаното тело, придружниците ги коментираа и сликите со нејзината ќерка Мејлани (19), обидувајќи се да погодат која е која.

Ова е една од збунувачките слики …

Мама е лево …

Џолин има 43 години, а за нејзиниот изглед вели дека се заслужни здравата исхрана и вежбањето. Таа се грижи за својата кожа и изгледа подобро од двојно повеќе млади убавици.

Screenshot_2020-12-28 INTERNET ODLEPIO ZBOG SEKSI MAME Ima 43 godine, svi je mešaju sa ćerkom od 19 - koja je koja (FOTO)(1)
Screenshot_2020-12-28 INTERNET ODLEPIO ZBOG SEKSI MAME Ima 43 godine, svi je mešaju sa ćerkom od 19 - koja je koja (FOTO)(2)
Screenshot_2020-12-28 INTERNET ODLEPIO ZBOG SEKSI MAME Ima 43 godine, svi je mešaju sa ćerkom od 19 - koja je koja (FOTO)

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Забава

Астролозите предвидуваат многу среќна година, богата со настани и отворена за нови можности. 2021 година ќе биде судбоносна за сите, но три хороскопски знаци...

Македонија

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево,скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на...

Забава

Пејачката Сандра Африка не крие дека нема среќа во љубовта и дека досегашниот избор на парнери не бил доволно добар за да се венча...