Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА ИМА 55 ГОДИНИ: Актерката ги истакна своите тенки нозе и длабоко деколте (ФОТО)

Актерката Елизабет Харли (55) ги воодушевува своите обожаватели со својата витка линија, и често, и објавува фотографии на својот Instagram профил за кои нејзините следбеници редовно коментираат.

Иако таа полека се приближува до шеесеттите години, многумина се согласуваат дека половина од нејзините помлади колеги би можеле да и завидат на нејзиниот изглед.

Таа објави и направи неколку божиќни фотографии. Таа позираше покрај елката во слаби фармерки и минијатурна маица што го истакна нејзиното длабоко деколте.

  • „Колку си постара, толку подобра си“, „Годините се во твоја корист“, „Благословена си со таков изглед“, се само дел од коментарите на воодушевените обожаватели.

Инаку нема да им верувате на вашите очи, но ова е нејзиниот син.

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Забава

Астролозите предвидуваат многу среќна година, богата со настани и отворена за нови можности. 2021 година ќе биде судбоносна за сите, но три хороскопски знаци...

Македонија

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево,скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на...

Забава

Пејачката Сандра Африка не крие дека нема среќа во љубовта и дека досегашниот избор на парнери не бил доволно добар за да се венча...