Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕ СОБЛЕЧЕ ТЕОДОРА – ХАОС НА ИНСТАГРАМ (фото)

Мега популарната пејачка и поранешна учесничка во реалити шоуто Задруга, Теодора Џехверовиќ не престана да ја провоцира јавноста со своите изданија на социјалните мрежи.

Младата пејачка и поранешна љубов на Анџело Ранковиќ, сегашен учесник во Задруга 4, овој пат реши да ја полуди јавноста.

Таа позираше во црна комбинација, а га*ичките сами се покажаа во ова провокативно издание кое никого не остави рамнодушен.

Без разлика на се, Џехверовиќ не се грижи премногу поради коментарите на јавноста, иако поголем дел од нив го пофали новото издание на пејачката, кое ги запали социјалните мрежи.

најчитани вести

Балкан

Јосип Броз Тито често се состануваше со многу светски лидери и на патувањата го дочекуваше најсвечен пречек, а начинот на кој го пречекаа во...

Забава

Астролозите предвидуваат многу среќна година, богата со настани и отворена за нови можности. 2021 година ќе биде судбоносна за сите, но три хороскопски знаци...

Свет

Ангела Меркел, жената која ја води една од најмоќните држави во светот која врши експорт во вредност од 1500 евра секоја година, не живее...

Македонија

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево,скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на...