Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

За Деми нема граници – Проѕирен фустан ги излуде фановите (фото)

Деми Роуз објави слики од Ибица, а нејзините гради го привлекоа целото внимание.

Таа е многу активна на социјалните мрежи и не престанува да ги провоцира фановите.

Деми во моментов престојува на остров во Ибица, како што објави на нејзиниот профил на Инстаграм.

Таа последно објави неколку слики на кои се гледа таа во тесен и проѕирен фустан кој на перфектен начин ги оцртува нејзините бомбастични форми.

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Забава

Астролозите предвидуваат многу среќна година, богата со настани и отворена за нови можности. 2021 година ќе биде судбоносна за сите, но три хороскопски знаци...

Македонија

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево,скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на...

Забава

Пејачката Сандра Африка не крие дека нема среќа во љубовта и дека досегашниот избор на парнери не бил доволно добар за да се венча...