Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ПРВОЦИРА ВО ДОЛНА ОБЛЕКА ПРЕД ЕЛКАТА – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Веќе сме навикнати на предозирање со провокација од страна на пејачката Јелена Карлеуша. Сепак, тоа не застанува.

Дури и фактот дека го украси новогодишното дрво беше добра причина Јелена да се фотографира покрај неа и да блесне исто како неа!

Само во црна долна облека, со масивен накит во златна боја, ЈК заводливо позираше покрај елката и успеа да ја засени.

„Госпоѓица“, „Убавица“, „Убава си“, беа само дел од коментарите на ревносните обожаватели.

најчитани вести

Балкан

Јосип Броз Тито често се состануваше со многу светски лидери и на патувањата го дочекуваше најсвечен пречек, а начинот на кој го пречекаа во...

Македонија

Во Февруари 2015 година, Капетанот на луксузниот прекуокеански брод Коста Конкордија беше осуден на 16 годишна казна затвор. Франческо Скетино беше прогласен за виновен...

Забава

Додека целата естрада се жали дека нема настапи поради мерките кои се воведени за превенција од КОВИД-19, Северина си најде начин како да го...

Македонија

На 24.12.2020 полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција-Сектор за недозволена трговија со дрога и СВР Скопје околу 21.30 часот извршија претрес на дом,...