Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ФАНОВИТЕ ЗБУНЕТИ: ЏЕЈ ЛО ВО НЕПРЕПОЗНАТЛИВО ИЗДАНИЕ (фото)

Пред некое време кога музичката дива Џенифер Лопез објави фотографија на која беше целосно гола, се најде на мета на критики од нејзините фанови дека ваквото издание воопшто не е погодно за мајка.

Дали се водела од овие коментари при изборот на нејзината последна облека или Џеј Ло решила да направи стилски пресврт, не знаеме, но дека не изненади со нејзината комбинација облека од најновите фотографии – сигурно.

најчитани вести

Балкан

Јосип Броз Тито често се состануваше со многу светски лидери и на патувањата го дочекуваше најсвечен пречек, а начинот на кој го пречекаа во...

Забава

Астролозите предвидуваат многу среќна година, богата со настани и отворена за нови можности. 2021 година ќе биде судбоносна за сите, но три хороскопски знаци...

Свет

Ангела Меркел, жената која ја води една од најмоќните држави во светот која врши експорт во вредност од 1500 евра секоја година, не живее...

Свет

Баба Ванѓа, чие вистинско име е Вангелија Гуштерова, беше наречена „Нострадамус на Балканот“, заради нејзините предвидувања кои гледаат на крајот на светот во 5079...