Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ФАНОВИТЕ БЕЗ ЗДИВ: Нина и на 48 години и без грам шминка Е ПРЕУБАВА (фото)

Хрватската пејачка Нина Бадриќ има 48 години, а многумина и завидуваат на изгледот.

Таа денеска објави фотографија на која е без шминка, а позитивните коментари на сметка на нејзиниот изглед само се нижеа.

-Магично утро, напиша Нина како опис на фотографијата.

најчитани вести

Балкан

Јосип Броз Тито често се состануваше со многу светски лидери и на патувањата го дочекуваше најсвечен пречек, а начинот на кој го пречекаа во...

Забава

Астролозите предвидуваат многу среќна година, богата со настани и отворена за нови можности. 2021 година ќе биде судбоносна за сите, но три хороскопски знаци...

Свет

Ангела Меркел, жената која ја води една од најмоќните држави во светот која врши експорт во вредност од 1500 евра секоја година, не живее...

Свет

Баба Ванѓа, чие вистинско име е Вангелија Гуштерова, беше наречена „Нострадамус на Балканот“, заради нејзините предвидувања кои гледаат на крајот на светот во 5079...