Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕ ЗАЉУБИ ЛИ КОНЕЧНО? ЦЕЦА ДОБИ ПОКЛОН “Засекогаш твој Александар”

Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ добива новогодишни подароци, а посебно интересен е тој кој пристигна директно од Шведска.

Најголемата балканска ѕвезда ја израдува нејзин пријател, кој живее во Шведска, а тој и испрати на пејачката цвеќе, со кое Цеца се пофали на социјалната мрежа Инстаграм и се заблагодари.

Александар покрај цвеќето испрати и порака до Цеца на која пишуваше.

„Поубава си од било кој цвет. Засекогаш твој Александар. Поздрав од Шведска“, пишуваше во пораката, а српските медиуми пишуваат дка Цеца конечно се заљубила.

најчитани вести

Балкан

Јосип Броз Тито често се состануваше со многу светски лидери и на патувањата го дочекуваше најсвечен пречек, а начинот на кој го пречекаа во...

Македонија

Во Февруари 2015 година, Капетанот на луксузниот прекуокеански брод Коста Конкордија беше осуден на 16 годишна казна затвор. Франческо Скетино беше прогласен за виновен...

Забава

Додека целата естрада се жали дека нема настапи поради мерките кои се воведени за превенција од КОВИД-19, Северина си најде начин како да го...

Македонија

Третиот столб од програмата со која настапи Мицкоски на вонредниот конгрес во Валандово, кој се однесува на зголемување на коалициските капацитети на партијата не...