Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА СЕ БОРЕЛА СО АНОРЕКСИЈА: СЕГА Е ВИСТИНСКА СЕ*С БОМБА (фото)

Лора Ејми се најде во центарот на вниманието на јавноста кога се откри нејзината животна приказна и долгата борба со анорексија.

Тој период го остави зад себе и се посвети на спортот и здравиот начин на живот и диета и гордо го покажува своето витко тело.

најчитани вести

Балкан

Јосип Броз Тито често се состануваше со многу светски лидери и на патувањата го дочекуваше најсвечен пречек, а начинот на кој го пречекаа во...

Забава

Астролозите предвидуваат многу среќна година, богата со настани и отворена за нови можности. 2021 година ќе биде судбоносна за сите, но три хороскопски знаци...

Свет

Ангела Меркел, жената која ја води една од најмоќните држави во светот која врши експорт во вредност од 1500 евра секоја година, не живее...

Свет

Баба Ванѓа, чие вистинско име е Вангелија Гуштерова, беше наречена „Нострадамус на Балканот“, заради нејзините предвидувања кои гледаат на крајот на светот во 5079...