Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЏЕЈ ЛО ПУКА ВО ХЕЛАНКИ ПРЕД ВЕЖБАЊЕ (фото)

Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез беше фотографирана додека излегуваше од теретана во Мајами во атрактивно издание, а убавицата не се откажува од вежбањето и покрај новиот бра на вирусот.

Пејачката и нејзиниот вереник Алекс Родригез останаа физички активни за време на пандемијата, а Џенифер Лопез повторно ја покажа совршената фигура.

Џенифер прошета во жолт топ и сини хеланки, додека на нозе имаше бели патики. На улица носеше црни наочари за сонце кои ѝ го прекрија половина лице, додека на усните имаше црна заштитна маска.

најчитани вести

Македонија

Поранешниот министер за внатрешни работи Оливер Андонов се огласи на Фејсбук и со жестока реакција побара оставка од потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ. Еве што напиша:...

Забава

Секогаш е убаво да се види згодна девојка која си го шета миленичето, а притоа да води сметка за општествената одговорност – плусот е...

Забава

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ важи за една од најзгодните жени на сцената. Без разлика дали ќе се појави во опуштена комбинација или елегантно...

Свет

Британски експерти тврдат дека новиот вид, откриен во таа земја, сега инфицира повеќе деца, а тие досега биле најзаштитени. Во САД дури 25 проценти...