8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

Џеј Ло блеска во новогодишна атмосфера со црвен фустан (фото)

Џенифер Лопез продолжува да биде меѓу ликовите за кои знаат да привлечат големо внимание.

 51-годишната и покрај нејзините години, не штеди на провокативни пози на социјалните мрежи, кои добиваат многу лајкови од широката публика.

Таа на Инстаграм ја објави новата фотосесија, во која изгледа поубава од кога било.

Убавицата се гледа како позира на скали и одлучила да облечи црвен фустан.

Кадравата коса реши да ја остави пуштена над рамената, а за шминка се одлучи за некои потемни нијанси.

Вечер пред Божиќ, напиша таа во описот.

Џенифер за овој празник ја украси и нејзината резиденција, со што остави многу убав впечаток кај нејзините следбеници.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести