Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ГОЦА ТРЖАН СО ИСКРЕНА ИСПОВЕД – Еве од што бега цел живот…

Гоца Тржан редовно со своите пораки на социјалните мрежи ги мотивира жените, а овој пат призна од што бега секогаш.

Пејачката призна дека некогаш е тажна, па се обидува да избега од тоа.

„Понекогаш толку многу сум тажна, што се плашам и потоа бегам. Ми делува како цел живот да бегам од тагата, најверојатно ја развив оваа насмеана и полна со самодоверба жена која ја гледате“, вели Гоца.

Гоца и претходно испраќаше пораки до жените да имаат самодоверба и да не се срамат од своето тело.

„Колку и да ослабам, ми останува долниот дел од стомакот, кој го вовлекувам кога позирам, па се местам, па се стегам… Што да правам, го имам, мој е, но научив да го сакам“, вели пејачката.

најчитани вести

Македонија

Поранешниот министер за внатрешни работи Оливер Андонов се огласи на Фејсбук и со жестока реакција побара оставка од потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ. Еве што напиша:...

Забава

Секогаш е убаво да се види згодна девојка која си го шета миленичето, а притоа да води сметка за општествената одговорност – плусот е...

Балкан

Југославија беше држава која се распадна од внатрешни причини со голема странска помош и поттикнување. Најголема воена сила во регионот, една од ретките кои...

Македонија

Наместо да ги обединува и зацврстува партиските структури, Мицкоски дополнително внесува раздор и расправии.Вака накусо се коментира првиот одржан состанок на новиот состав на...