7 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

Короната удри по Ана Бекута – Ќе менува професија!

Никогаш не се знае!

Во емисијата “Амиџи шоу, Ана Бекута, Марија Шерифовиќ и Каја Остојиќ, биле доста расположени за претрес на најактуелни теми во нивните животи.

Марија Шерифовиќ прозборела за себе во улога на јутјубер.

– Јас не сум јутјубер, јас сум Марија Шерифовиќ на Јутјуб. Идеата беше се што работам на Инстагртам да го преточам во видео и тоа е тоа – рекла Марија.

Ана признала дека е голем фан на видеата на Марија и дека редовно ја следи, но и сериозно размислува да заплива во овие води доколку епидемиолошката ситуација во државата не се подобри.

– Ако оваа корона се развлече можеби ќе бидеме јутјубери – рекла пејачката.

Инаку снимките на Бекута со Мрка станале хит на социјалните мрежи, а во една од нив ја испрозивала Лепа Брена.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести