Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ОДВРАТНО: Познатата ѕвезда ја згрози јавноста (видео)

Секогаш е убаво да се види згодна девојка која си го шета миленичето, а притоа да води сметка за општествената одговорност – плусот е поголем ако таа е позната личност.

Видеото во кое поранешната порно глумица Миа Калифа се гледа како си го шета кучето, напротив, ги натера сите кои го видоа да им се згади носењето заштитни маски. А така е затоа што во него се гледа како Миа го шета кучето, на кое во еден момент му доаѓа да изврши нужда. И се е во ред, до моментот додека Миа не ја вади маската за со неа да го собере изметот, а потоа истата да ја врати на лицето. 

Погледнете:

@itsbennyblanco

i just saw @miakhalifa put poop on her face

♬ original sound – benny blanco

најчитани вести

Македонија

„Одбегнувањето на соочување со овие луѓе кои што му дадоа доверба доволно кажува за искрените намери на актуелното раководство и мислам дека на нив...

Балкан

Во една прилика, Матија Бешковиќ рече дека Јосип Броз Тито останал „голем човек без дела“ како познати оперски пејачи пред уредите за снимање звук....

Балкан

Кога Јосип Броз Тито починал, дел од членовите на претседателството на СФРЈ, меѓу кои Стеван Дроњски и Стане Доланц, сакале да го балсамираат и...

Македонија

Денеска, македонската кошарка загуби уште едно големо име. Прерано, на 58 годишна возраст, нè напушти големиот Марјан Лазовски. Поранешниот играчки големец на МЗТ Скопје,...