8 C
Skopje
понеделник, април 19, 2021
spot_img

За ДЕМИ РОУЗ нема граници – ги остави мажите без зборови (фото)

Деми Роуз последно уживаше во патување низ Африка, каде уживаше во преубавите пејзажи правејќи убави фотографии.

Таа, нејзините најнови авантури ги сподели со нејзините следбеници на Инстаграм.

Убавицата која е родена во Бирмингем, изгледаше перфектно во нејзината облека додека позираше пред магичен пејзаж во Танзанија.

Само по долна облека долги чизми, Деми Роуз уште еднаш се појави прежешко издание.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести