Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БРУТАЛНО СЕ*СИ: ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША САМО СО ХУЛАХОПКИ И ШЕШИР НА ГАЛАВАТА – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Ги фрлила сите во транс…

Пејачката Јелена Карлеуша уште еднаш со својата атрактивна фотка предизвикала бројни воздишки.

Таа позирала во необичен унихоп чорапи и брус, а на главата имала каубојски шешир.

Јелана позирала така што нејзиниот позамашен зад*ик избил во прв план, а шеширот и го прекрил скоро целото лице, па се гледа само нејзината уста и исплазен јазик.

најчитани вести

Свет

Во последното интервју за Си-Ен-Ен, коосновачот на Мајкрософт Бил Гејтс изнесе лоша вест за сите кои многу се надеваат на вакцината и даде свое...

Македонија

Скопскиот локал МОШ повторно во центарот на вниманието, според информациите кои пристигнуваат во локалот имало забава која продолжила после 21 часот, а инспекторите на...

Македонија

Денес на Твитер се појави документ кој укажува дека Петар Ристески пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ е стар член на СДСМ. Засега тој ниту...

Свет

Американката Џенифер Олајире-Аро (27), наставничка по математика во средно училиште во Јужна Каролина, е уапсена за закани, психофизичко малтретирање и принудување на ученик (17)...