6 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

ШОКАНТНА ИСПОВЕД НА ПРОСТИТУТКА: “Имам 19 години, на родителите не им смета мојата работа..”

Неодамна на британскиот Канал 5 беше прикажана интересна сторија за една од најмладите, но и најуспешни сексуални работнички во Велика Британија.

Имено, Ели, која има 19 години, веќе има направено неколку пластични операции за промена на изгледот на градите и усните, а вели дека најголем број клиенти што ги имала за еден ден биле 21 година.

Годишно, нејзината плата се мери во стотици илјади евра, а на пример, 15 минути од нејзиното време чини околу 85 евра. Само од интернет платформата Онли Фанс заработува околу 4500 евра месечно.

Она што не би очекувале е реакцијата на нејзините родители – како што и самата призна, единствено што им е важно на нејзините родители е дека е среќна и безбедна и воопшто не им пречи да се занимавва проституција.

Покрај тоа, таа живее со нејзините родители, па затоа вели дека понекогаш и е проблем да најде хотел кога ќе закаже состанок со клиент. Овој проблем се рефлектира во фактот дека во некои хотели е забрането да влегува, поради несоодветно однесување.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести