Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНА ИСПОВЕД НА ДЕВОЈКА: Дали мојот дечко е перверзен?

Фетишите се уште се табу-теми за многумина, и иако некои се сосема безопасни, има и такви на кои многу луѓе не гледаат благонаклоно.

Една девојка вели дека открила нешто што воопшто не очекувала да го види во спалната соба на своето момче.

„Би рекла за себе дека сум нормална 26-годишна девојка, која сака нормален секс и има хармоничен однос со својот партнер“, ја започнува таа својата приказна.

Едно попладне, нејзиното момче излегло надвор еден час, а таа останала сама во неговиот стан и решила малку да ја среди спалната соба.

Сепак, наскоро следел шок за неа.

„Ја отворив фиоката покрај креветот и меѓу неговата чиста облека најдов женски, носени гаќи. Отпрвин мислев дека се туѓи, но потоа сфатив дека се мои “, вели таа.

Таа рече дека фактот дека гаќичките се нејзини не ја намалува нејзината збунетост.

„Претпоставувам дека тоа значи дека тој сака да ми ги мириса носените гаќи, но бев шокирана што не знаев за тој дел од неговата личност. Тој веројатно знае какви се моите ставови за тоа прашање, како и дека сум голем пурист, па затоа тој не сакаше да ми каже за ова “, рече таа.

Од тој момент, таа започнала да испрашува сè во врска со нејзиното момче.

„Го сакам, но сега мислам дека воопшто не го познавам. Не можам да не се прашувам дали тој е перверзен и што друго крие од мене “, заклучува таа.

најчитани вести

Македонија

Нов тежок дебакл доживеаја политиките на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски. Неговата желба да профитира од стравот на граѓаните од корона вирусот и намерата...

Балкан

Златото изнесено од Југославија на почетокот на Втората светска војна сè уште постои и, очигледно, се наоѓа во Банката на федерални резерви на САД (FED) во Њујорк!...

Свет

Слики од училиште во Ајутаја, Тајланд, се појавија на социјалните мрежи. Во преден план, наставничка по име Бела е во преден план, давајќи им...

Свет

Пред малку пасторот Марк Брнс, еден од најблиските соработници на Претседателот Трамп сподели информација која одекна како бомба во светот дека Претседателот ќе го...