Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

ХАОС НА ИНТЕРНЕТ – Се појави фотографија со девојка за која се тврди дека е ќерката на Обама

Иако израсна во најпознатата куќа во Америка, Саша Обама секогаш се обидуваше да има нормално детство.

Неодамна, вирална стана фотографијата на една млада девојка која личи на Саша Обама, споделена од неколку профили на Твитер кои тврдат дека е таа, но некои фанови не се убедени во тоа.
На сликата се гледа девојка која е во многу провокативно издание. Таа има огромна тетоважа и исти накити какви што носела Саша на претходните видеа на ТикТок.

Ќерката на поранешниот претседател на САД денес е многу пријатна тинејџерка и се истакнува со нејзините танци на ТикТок и уникатен стил. Саша имала само седум години кога нејзиното семејство се преселило во Белата куќа во 2009 година.
Независно од ова, нема сомненеж дека Саша станува убава жена како нејзината мајка Мишел.

најчитани вести

Македонија

Нов тежок дебакл доживеаја политиките на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски. Неговата желба да профитира од стравот на граѓаните од корона вирусот и намерата...

Балкан

Златото изнесено од Југославија на почетокот на Втората светска војна сè уште постои и, очигледно, се наоѓа во Банката на федерални резерви на САД (FED) во Њујорк!...

Свет

Слики од училиште во Ајутаја, Тајланд, се појавија на социјалните мрежи. Во преден план, наставничка по име Бела е во преден план, давајќи им...

Свет

Пред малку пасторот Марк Брнс, еден од најблиските соработници на Претседателот Трамп сподели информација која одекна како бомба во светот дека Претседателот ќе го...