Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ОВАА СЕ*С БОМБА БАРА САМО МАЖИ КОИ СЕ ВАКЦИНИРАНИ ПРОТИВ КОВИД-19

27-годишната Јасмин Сантос неодамна им откри на нејзините обожаватели дека го „преживеала“ периодот на пандемија без воопшто да има секс и дека веќе бара момче вакцинирано против КОВИД-19.
Популарната манекенка на Инстаграм ги откри своите строги правила за нејзиното идно момче.

Претходно таа бараше оние кои и се додворуваат прво да се тестираат и да имаат негативен тест пред да се сретне со нив.


Но, сега убавата Бразилка оди чекор понатаму и бара нејзините кандидати да направат вакцина против коронавирус.

Јасмин во моментов живее во Лондон, каде веќе се дистрибуирани првите дози на одобрената вакцина.

Отпрвин мислев дека ќе биде краток карантинот, но неговото времетраење ги изненади сите, вели Јасмин.

„Сакам маж кој ја има направено вакцината против коронавирус, ова е моето прво барање за апликација“.

Отсекогаш сум имала големи очекувања за денот кога ќе запознаам момче, и сакам тој да биде посебен. Но и покрај тоа, сакам да ги преземеме сите мерки за спречување на ширењето на вирусот, изјави успешната инфлуенсерка, која има неколку спонзори на својата страница, вклучително и фармацевтски компании.

Нејзините обожаватели доаѓаат од различни земји, па дури и од Дубаи, Париз и Милано.

Претходно убавицата изгледаше сосема поинаку пред да направи околу 50 интервенции на пластична хирургија.

Поранешната моделка на списанието „Playboy Playmate“ потроши повеќе од 100.000 евра на пластични операции, вклучително и три операции на градите.

 Три пати ги сменив градите. Опседнат сум. Ако нешто ми пречи и можам да го променам, веднаш го правам тоа, вели таа.

Манекенката вели дека добива многу критики за својот изглед, но не се грижи за нив.

најчитани вести

Македонија

Нов тежок дебакл доживеаја политиките на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски. Неговата желба да профитира од стравот на граѓаните од корона вирусот и намерата...

Балкан

Златото изнесено од Југославија на почетокот на Втората светска војна сè уште постои и, очигледно, се наоѓа во Банката на федерални резерви на САД (FED) во Њујорк!...

Свет

Слики од училиште во Ајутаја, Тајланд, се појавија на социјалните мрежи. Во преден план, наставничка по име Бела е во преден план, давајќи им...

Свет

Пред малку пасторот Марк Брнс, еден од најблиските соработници на Претседателот Трамп сподели информација која одекна како бомба во светот дека Претседателот ќе го...