4 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

СМЕЕ ЛИ ВАКА? – Лејди Гага ТОПЛЕС НА ИНСТАГРАМ НАПРАВИ ХАОС! (фото)

Познатата пејачка Лејди Гага позирала позираше во „жешко“ издание за новата кампања на нејзиниот козметички бренд и со тоа ги воодушевила обожавателите ширум светот.

Имено, пејачката ги воодушеви обожавателите минатата година кога конечно објави дека ќе ја лансира својата линија за шминка, а сега позира за официјалната страница на Инстаграм на овој бренд топлес.

„Можеби времето станува постудено, но ние ги загреваме работите“, напиша таа во описот на објавата.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести