10 C
Skopje
петок, април 23, 2021
spot_img

ДАРА БУБАМАРА ОБЈАВИ КАКО ГО ВЕЖБА ЗАДНИКОТ – Фановите полудеа! (фото)

Сигурно се прашувате како Дара Бубамара успеа да заведе 20 помладо момче, но откако ќе погледнете како таа го вежба нејзиниот задник работите ќе ви станат појасни.

Пејачката сподели фотографија од теретана на која јасно може да се види дека за задникот би и подзавиделе и дупло помлади девојки.

Иако многумина неодамна ја прозиваа поради вишокот на килограми, пејачката сега докажа дека е во топ форма.

Фановите веднаш и порачаа ова зимо да се „стегне“ за повторно од плажа во бикини ги препоти сите.

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести