13 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

ВОНРЕДНА ВЕСТ: ТРАМП ГО ПОМИЛУВА ОСНОВАЧОТ НА ВИКИЛИКС, ЏУЛИЈАН АСАНЖ!?

Пред малку пасторот Марк Брнс, еден од најблиските соработници на Претседателот Трамп сподели информација која одекна како бомба во светот дека Претседателот ќе го помилува Џулијан Асанж, основачот на ВИКИЛИКС.

https://twitter.com/disclosetv/status/1338524067616468993?s=19

Медиа.мк во предизборниот период имаше ексклузивно интервју со Марк Брнс.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести