11 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ХАОС ВО ЗАДРУГА – Кристијан Голубовиќ полуде, маваше со шишиња , едвај го задржаа.. (видео)

Кристијан Голубовиќ направи неред кога Ана Булатовиќ ја гаѓаше со шише, а потоа во бес тргна кон неа.

Голубовиќ се изнервира затоа што Ана не ги почитуваше правилата за седење на маса, па почна да ја пцуе и да ја гаѓа со шише, а кога му врати Ана, тој тргна по неа.

„Само лежите, ќе не казнат… Не смееш да лежиш“, коментираше Голубовиќ, на што Булатовиќ му одговори дека ќе прави што сака.

Голубовиќ потоа скокна преку масата и стигна до Ана која ја испрска со вода, по што таа му возврати со навреди, а обезбедувањето реагираше .

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести