6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ – МАЈА БЕРОВИЌ СЕ СОБЛЕЧЕ И НАПРАВИ ХАОС (фото)

Пејачката Маја Беровиќ ги освои симпатиите на многумина, а нејзините песни брзо станаа хитови на репертоарот на секоја забава.

Неа можевме досега да ја забележиме во провокативни изданија, а некогаш покажуваше повеќе од што треба, како што направи и вчера на Инстаграм.

Пејачката објави провокативна фотографија во чипкано, тесно боди под кое може да се забележат гр*дите, па многумина останаа без здив поради оваа слика на Маја.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести