5 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

ИСПЛИВА ФОТОГРАФИЈА НА ЦЕЦА СО ЕДИНСТВЕНИОТ НЕЈЗИН ДЕЧКО ПОСЛЕ АРКАН (фото)

После смрта на Жељко Ражнатовиќ Аркан, пејачката во јавноста претставила само еден дечко. Светлана Цеца Ражнатовиќ после смрта на сопругот Жељко Ражнатовиќ Аркан, својот љубовен живот вешто го криела од очите на јавноста, но еден дечко сепак бил исклучок.

Владимир Цветковиќ Цвела шест месеци се забавувал со пејачката, на почеток на 2010 година. Цвеле бил единствен маж кој Цеца го претставила во јавноста, делувало дека љубовтаќе потрае, но и двајцата за време на раскинување откриле дека едноставно се “два различни света“.

“Се разидовме поради непомирливи разлики во карактерот, но со договор и без лоши зборови. Ни се случи она што и на други парови им се случува, така што во нашето раскинување нема ништо сезуалистичко. Ќе останеме пријатели, а ќе ги зачуваме убавите спомени на времето поминати со Владимир бидејќи поинаку и не беше“, рекла тогаш пејачката.

Владимир сега има 43 години и изгледа доста поразличен. И понатаму е во добра форма, станал успешен човек во областа на медицина, поточно, со трансплантација на коса. 

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести