7 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ им се обрати на Србите!

Латино дивата Џенифер Лопез пред неколку дена објавила свој нов сингл под назив “In The Morning”, на својот ТикТок со што во живо го промовирала.

Џеј Ло, се обратила на свите следбеници ширум светото во потполно опуштено издание, во бади мантил и врзана коса, и не го криела одушевувањето што на своите фанови ќе им ја претстави новата песна.

Таа паралелно ги читала пораките кои ги добила од обожавателите. Еден пристигнал и од Србија, каде што Џенифер веднаш го забележала.

– Полска, Србија… Исусе вау… Венецуела, Бугарија. Моментално се гледаме на сите меридијани – се обратила Џеј Ло.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести