13 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

СТРАШНО: Не можел да дише – проблемот ги оставил лекарите ШОКИРАНИ (фото)

Лекарите од носот на човекот извадиле паричка, која тој ја стави лтаму пред точно 53 години!

Според медиумите, човекот имал шест години кога случајно турнал паричка во носот. Тогаш се исплашил дека мајка му ќе го кара за она што го сторил, па тој не ѝ кажал, а подоцна, како што вели, заборавил на тоа.

По 53 години, тој заминал во болница жалејќи се дека не може да дише на десната ноздра, а снимката покажала дека во неа има одамна заборавена паричка, околу која се формирала маса.

Лекарите морале да извршат комплицирана операција за да ја извлечат металната паричка, што се покажало како монета со од времето на Советскиот Сојуз.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести