2 C
Skopje
недела, април 11, 2021
spot_img

СКАНДАЛ ВО ШАБАЦ: ПОЛИЦИЈАТА ЗАТЕКНАЛА ОРГИЈА ВО КАФАНА – НОВИНАРКА ИЗВЕСТУВАШЕ ВО ЖИВО, А ПОТОА СЕ СЛУЧИ ШОК(видео)

Граѓаните на Србија останале во шок кога било откриено дека сопствениците на еден локал во Шабац принудувале девојки на проституција. Во утринската програма на ТВ Прва се случила несекојдневна ситуација кога репортерката која известувала за случајот, буквално била нападната од минувач. Типот влетал во кадар и почнал да ја навредува.

– Си видела ли сестро, дали си видела  сестро, ма оди во п… м…., срам да ви е, и се развикал на репортерката. 

Погледнете ја сцената:

Читај Следно

10,344FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести