Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

СКАНДАЛ ВО ШАБАЦ: ПОЛИЦИЈАТА ЗАТЕКНАЛА ОРГИЈА ВО КАФАНА – НОВИНАРКА ИЗВЕСТУВАШЕ ВО ЖИВО, А ПОТОА СЕ СЛУЧИ ШОК(видео)

Граѓаните на Србија останале во шок кога било откриено дека сопствениците на еден локал во Шабац принудувале девојки на проституција. Во утринската програма на ТВ Прва се случила несекојдневна ситуација кога репортерката која известувала за случајот, буквално била нападната од минувач. Типот влетал во кадар и почнал да ја навредува.

– Си видела ли сестро, дали си видела  сестро, ма оди во п… м…., срам да ви е, и се развикал на репортерката. 

Погледнете ја сцената:

најчитани вести

Македонија

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев дека е...

Македонија

Последените настани во односите помеѓу Македонија и Бугарија, заострената реторика на бугарските власти, навредите од Каракачанов и интервјуто на премиерот Зоран Заев, ги зголемија...

Свет

Бил Гејтс, милијардер, основач на „Мајкрософт“ и филантроп, ги сподели своите размислувања за иднината на глобалните пандемии во својот подкаст „Бил Гејтс и Рашид...

Забава

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ ги запали социјалните мрежи кога во кусите приказни на „Инстаграм“ објави видео додека се капе во запенета када....