Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МОМЦИТЕ ОД ОВИЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ НЕ СЕ ЗА СЕРИОЗНА ВРСКА

Овен

Ако е во ред да се гледате само кога му одговара и вие сте тој што ќе ги испланирате сите ваши излети заедно и ќе се прилагодите на неговиот распоред, тогаш Овенот е одлично момче за вас.

Бик
Биковите во врска се однесуваат како да ви прават услуга трошејќи го своето време на вас и сакаат да се жалат на своите партнери пред другите.

Близнаци
Близнаците очекуваат сите околу нив да работат напорно, а работата ја наградуваат со минимални знаци на внимание што треба да бидат доста чести. Човек во овој знак никогаш нема да биде првиот кој ќе ви каже дека ве сака, а кога ќе го направите тоа, веројатно ќе ви одговори – благодарам!

Рак
Иако се знае дека Раковите се чувствителни, тие обично мислат само на своите чувства. Тие очекуваат да ги разгалите и да ги опсипувате со комплименти, а тие ретко возвраќаат со иста мерка.

најчитани вести

Македонија

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев дека е...

Македонија

Последените настани во односите помеѓу Македонија и Бугарија, заострената реторика на бугарските власти, навредите од Каракачанов и интервјуто на премиерот Зоран Заев, ги зголемија...

Свет

Бил Гејтс, милијардер, основач на „Мајкрософт“ и филантроп, ги сподели своите размислувања за иднината на глобалните пандемии во својот подкаст „Бил Гејтс и Рашид...

Забава

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ ги запали социјалните мрежи кога во кусите приказни на „Инстаграм“ објави видео додека се капе во запенета када....