Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЕМИЛИ СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА ЗА ДА ГО ПОКАЖЕ ТРУДНИЧКИОТ СТОМАК – реакциите поделени(18+)

Една од најсексапилните жени во светот, Емили Ратајковски е бремена и го чека своето прво дете. Младата трудница често поминува време на Instagram, а таму објави две објави кои привлекоа внимание.

Имено, таа беше фотографирана во бикини, а до израз дојде нејзиниот труднички стомак.
На втората фотографија, таа позираше во автомобилот, заедно со кучето.

Сепак, едно нешто беше критикувано од нејзините обожаватели. Имено, фановите и порачаа да го одврзе ременот, за да не и го оптеретува трудничкиот стомак.

  • Не ставај го ременот така. Те молам, стави го ременот под стомакот, беа некои од коментарите.

Еве ги и фотографиите:

emili-ratajkovski-2-830x0 - Copy
emili-ratajkovski-830x01
emili-ratajkovski-2-830x02

најчитани вести

Македонија

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев дека е...

Македонија

Последените настани во односите помеѓу Македонија и Бугарија, заострената реторика на бугарските власти, навредите од Каракачанов и интервјуто на премиерот Зоран Заев, ги зголемија...

Свет

Бил Гејтс, милијардер, основач на „Мајкрософт“ и филантроп, ги сподели своите размислувања за иднината на глобалните пандемии во својот подкаст „Бил Гејтс и Рашид...

Забава

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ ги запали социјалните мрежи кога во кусите приказни на „Инстаграм“ објави видео додека се капе во запенета када....