Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДВЕ ГОДИНИ НЕ СУМ БИЛА СО НИТУ ЕДЕН МАЖ!

Наташа Беквалац зас себе има три брака, две деца и вели дека конечно сфатила дека за среќа не и треба маж и дека низ животот може да се бори сама. 

– Не сум била со маж откако се породив по втор пат. Еве веќе две и пол години сум сама и ми годи што сум слободна. Секогаш мислев дека морам да имам некого крај себе за да бидам исполнета и среќна, а всушност сега се чувствувам подобро од кога било. Порано не умеев да сум сама. Самотијата ме плашеше, па можеби заради тоа влетував од врска во врска. Или некои ви рекле – од брак во брак. Сега сум зрела жена, па сфатив дека тоа не е добро. Доволна сум си на сама себе, рекла пејачката. 

Признала дека не бега од нова љубов, но дека не ја бара по секоја цена. Како и дека ќе треба да помине уште некое време за да биде подготвена да сака некој маж. 

најчитани вести

Македонија

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев дека е...

Македонија

Последените настани во односите помеѓу Македонија и Бугарија, заострената реторика на бугарските власти, навредите од Каракачанов и интервјуто на премиерот Зоран Заев, ги зголемија...

Свет

Бил Гејтс, милијардер, основач на „Мајкрософт“ и филантроп, ги сподели своите размислувања за иднината на глобалните пандемии во својот подкаст „Бил Гејтс и Рашид...

Забава

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ ги запали социјалните мрежи кога во кусите приказни на „Инстаграм“ објави видео додека се капе во запенета када....