Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СНИМКА ОД АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ ГОЛА ВО КАДА СО ПЕНА ГО ЗАПАЛИ РЕГИОНОТ

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ ги запали социјалните мрежи кога во кусите приказни на „Инстаграм“ објави видео додека се капе во запенета када.

Имено, младата пејачка прво снимаше видео на кое го покажа горниот дел од телото во огледало, а потоа ги покажа и своите долги, витки и затегнати нозе.

Освен што уживаше релаксирано во када, младата пејачка додека се капеше гледаше и филм.

Посилниот пол кој ја следи Ражнатовиќ беше воодушевен, а талентираната пејачка уште една покажа дека во секој момент може да си угоди на себе.

најчитани вести

Свет

Шесмина луѓе, воглавно лекари, денеска се уапсени во Кина поради кражба на органи на починати пациенти, соопштиле локални медиуми. Криминална група ги лажела семејства на...

Свет

Тие предвидуваат дека огромни проблеми ќе се појават кога хакерите ќе ја зафатат технологијата Neuralink! Експертите предупредуваат дека чиповите што ќе бидат всадени во...

Македонија

Интервјуто на Зоран Заев за бугарски БГНЕС и првичните реакции во јавноста ги зголемија апетитите на двајцата најзаинтересирани за абдицирање на првиот човек на...

Свет

Потребна е вакцинација на околу 60 до 70 проценти од населението за да се запре ширењето на инфекцијата со коронавирусот, соопштија вчера од Светската...