Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ОВА Е БРАТОТ НА ДАРКО ЛАЗИЌ – не сака да се експонира во јавноста (фото)

Дарко Лазиќ ги сподели фотографијата и видеото со неговиот брат Драган, кој ретко се појавува во јавност.

Пејачот покажа како го поминува времето во интимна атмосфера со неговиот брат со музика, што многумина го коментираа.

Браќата Лазиќ цело време се смешкаа, а корисниците на Инстаграм им напишаа дека изгледаат доста слично.

Инаку, деновиве Дарко во интервју откри дека е полжен повеќе од милион евра, но дека ќе дојдат подобри времиња и ќе ги врати.

најчитани вести

Свет

Шесмина луѓе, воглавно лекари, денеска се уапсени во Кина поради кражба на органи на починати пациенти, соопштиле локални медиуми. Криминална група ги лажела семејства на...

Свет

Тие предвидуваат дека огромни проблеми ќе се појават кога хакерите ќе ја зафатат технологијата Neuralink! Експертите предупредуваат дека чиповите што ќе бидат всадени во...

Македонија

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев дека е...

Македонија

Интервјуто на Зоран Заев за бугарски БГНЕС и првичните реакции во јавноста ги зголемија апетитите на двајцата најзаинтересирани за абдицирање на првиот човек на...