11 C
Skopje
понеделник, април 19, 2021
spot_img

МАДОНА ВО ВРСКА СО 36 ГОДИНИ ПОМЛАД ДЕЧКО – објави БРУТАЛНА ФОТОГРАФИЈА И ГИ ПОЛУДИ ФАНОВИТЕ

Мадона го помина американскиот празник Денот на благодарноста со своето момче, танчерот Ахламалик Вилијамс. 62-годишната поп-sвезда објави фотографии на кои седи во скутот на 26-годишното момче, со црн превез на лицето.

За фотографиите, Мадона доби скоро 200.000 лајкови, но предизвика и поделени реакции. И додека некои ја критикуваа затоа што „не е нормално да се биде во врска со момче 36 години помладо“ и пишуваа дека таа е престара за него или дека тој е премногу млад за неа, други пишуваа дека може многу подобро.

Патем, според таблоидите, парот е заедно веќе некое време, а минатата година таткото на танчерот ја бранеше врската на неговиот син со sвездата.

Ахламалик е само две години постара од најголемата ќерка на Мадона, Лурдс.

  • Љубовта не знае со години“, изјави постариот Вилијамс за ТМЗ.
  • Мојот син живее „la vida loca“ и јас сум среќен за него.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести