Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ ИМА НОВ ЧЛЕН ВО СЕМЕЈСТВОТО (фото)

Познатата српска пејачка Александра Пријовиќ со своите следбеници сподели дека неодоливо милениче дошло во нивниот дом.

– Нов член на семејството! – напиша кратко Александра во описот на објавата на нејзиниот Инстаграм профил.

Оваа слика разнежни многумина, нема сомнеж дека синот на пејачката Александар е најсреќен што има ново дома.

Слатката кафена пудличка живее со стил во домот на Живојиновиќ, а познатата газдарица не може да престане да го снима кученцето.

најчитани вести

Свет

Шесмина луѓе, воглавно лекари, денеска се уапсени во Кина поради кражба на органи на починати пациенти, соопштиле локални медиуми. Криминална група ги лажела семејства на...

Свет

Тие предвидуваат дека огромни проблеми ќе се појават кога хакерите ќе ја зафатат технологијата Neuralink! Експертите предупредуваат дека чиповите што ќе бидат всадени во...

Македонија

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев дека е...

Македонија

Интервјуто на Зоран Заев за бугарски БГНЕС и првичните реакции во јавноста ги зголемија апетитите на двајцата најзаинтересирани за абдицирање на првиот човек на...