Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНА ПРИКАЗНА ЗА ПАРИС ХИЛТОН – ПРОФЕСОРИ ЈА СОБЛЕКЛЕ И ЈА ЗЛОСТАВУВАЛЕ

Познатата старлета е позната со децении, а кога луѓето зборуваат за неа, најмногу помислуваат на скандалите што ги направи таа.

Парис на својот канал на Youtube објави документарец, во кој откри работи што досега биле скриени од јавноста.

Старлетата е наследничка на ланец хотели и делот во документарниот филм со финансии апсолутно не е контроверзна точка во документарецот, но сепак деталите што ги откри во објавениот документарец откриваат крајно вознемирувачки факти за неа.

Споменатиот документарец открива дека старлетата во моментов има деветнаесет производни линии со нејзиното име, а поради природата на нејзината работа, таа поминува дури две третини од годината патувајќи. Сепак, ова се само детали од добрата страна на паричката.

Другата страна е многу потешка. Во својот документарец, Парис зборуваше за злоупотребата што ја доживеала како тинејџерка.

Откако нејзините родители ја испратија во интернатот „Provo Canyon“ во Јута, таа доживеала насилство. Како што тврди Париз, работниците во училиштето ги злоупотребале децата и ги соблекувале и измачувале. Таа тврди дека била физички и психички малтретирана и тепана и дека била принудена да зема дрога. Има многу жртви на овој вид насилство, за што сведочат приказните за поранешни ученици во интернатот, додаде Парис.

Во документарниот филм, исто така, можеме да ги слушнеме нејзините 11 гласови, и не само карактеристичниот по кој е препознатлива, а кој всушност не ја отсликува нејзината боја на глас. На почетокот на филмот, таа ја изговара реченицата: „Ова е Парси Хилтон“ на 11 начини.

  • Цело ова време глумам нешто, така што светот никогаш не би знаел која сум. Вистинската јас сум всушност прилично паметна и не сум глупава русокоса. Јас сум навистина добра во глумењето, рече таа со длабок глас во австралиското шоу „Sunrise“.

најчитани вести

Забава

Светски познатата поп дива, Мадона, ги загрижи обожавателите со својот последен пост на социјалната мрежа Instagram. Познато е дека Мадона имала одредени естетски зафати...

Македонија

Денеска (26.11.2020) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога во координација со Надворешната канцеларија за криминалистички работи при...

Забава

Регионалните медиуми пишуваат дека дошол крај на бракот на Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, па наводно пејачката сега повторно е заљубена и е...

Македонија

Три дена по ред ВМРО-ДПМНЕ се произнесуваше за лампионите на Шилегов, одговараше за буџетот, оставаше перници пред Министерството за дравство па дури и свикуваше...