Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Се најала ферментирани круши , еве како изгледа пијана верверичка (видео)

Кетлин Морлок од минесота минатата недела го чистела фрижидерот и видела дека во него има презреани круши. Не ги фрлила туку ги оставила во дворот за да ги изедат верверичките кои редовно ја посетувале. 

Една од редовните гостинки веднаш дотрчала и почнала лакомо да јаде, а по еден час Кетлин забележала дека нешто чудно се случува со животното. Гледајќи во верверичката како неприродно се ниша напред назад, всушност сфатила дека се опијанила од ферментираните круши.

Видеото со пијана верверичка во рекордно време станало вирално.  

најчитани вести

Забава

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите. На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм. Пејачката на својот Инстаграм...

Забава

Светски познатата поп дива, Мадона, ги загрижи обожавателите со својот последен пост на социјалната мрежа Instagram. Познато е дека Мадона имала одредени естетски зафати...

Забава

Регионалните медиуми пишуваат дека дошол крај на бракот на Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, па наводно пејачката сега повторно е заљубена и е...

Македонија

Денеска (26.11.2020) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога во координација со Надворешната канцеларија за криминалистички работи при...