Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕКСИПИЛНАТА АКТЕРКА ХАЛИ БЕРИ Е ЛОША ВО КРЕВЕТ – Твитна нејзина колешка

Актерката Хејл Бери одговори на негативните коментари на Лиза Реј МекКој за нејзиниот сексуален живот.

МекКој и нејзините колеги Клаудија Џордан, Вивика А. Фокс и Сајлин Џонсон прво се расправаа за тоа дали Тони Брекстон е добар во кревет.

  • Тони Брекстон имаше неколку добри момци, рече Џордан во шоуто „Fox Soul’s Cocktails With Queens“, имплицирајќи дека тогаш мора да биде добра во кревет.
  • Не знаеме што прави во спалната соба. Може да биде како Хејл Бери, одговори МекКој. Кога Џордан ја замоли Лиса да разјасни дали инсинуира дека Хејл е лоша во кревет, таа рече:
  • Така велат. Јас го прочитав и го слушнав тоа негде.
  • Прашајте го мојот човек Ван Хант, тој ќе ви каже сè што треба да знаете, напиша Бери на Twitter со емотикон плачејќи од смеа.

Хант не одговори, а Мекој не одговори на објавата. Сексуалниот живот на Бери е главна тема во последно време, а неодамна призна дека својот прв ор*азам го доживеала на 11-годишна возраст.

најчитани вести

Забава

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите. На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм. Пејачката на својот Инстаграм...

Забава

Светски познатата поп дива, Мадона, ги загрижи обожавателите со својот последен пост на социјалната мрежа Instagram. Познато е дека Мадона имала одредени естетски зафати...

Забава

Регионалните медиуми пишуваат дека дошол крај на бракот на Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, па наводно пејачката сега повторно е заљубена и е...

Македонија

Денеска (26.11.2020) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога во координација со Надворешната канцеларија за криминалистички работи при...