Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЛЕПА ЛУКИЌ ДОНЕСЕ ВАЖНА ЖИВОТНА ОДЛУКА

Иако со години наназад дел од реалити-шоу програма, Лепа Лукиќ решила да стави точка на ова поглавје од својот живот.

“Не се враќам повеќе во реалити. Ова е четврти пат да влегувам на секои два месеца. Никогаш подолго не сум останувала, бидејќи неможам долго да бидам затворена“, открила пејачката.

“Многумина зборуваа дека нема да излезам поради корона вирус бидејќи сум внатре заштитена, каква врска има тоа. Ништо не ми фали“.

Освен тоа, Лепа истакналадека покрај смрта на колегата Боро Дрљача, ја погодила и смрта на глумецот Иван Беќарев

“Се изненадив кога слушнав дека Иван Беќарев умрел. Јас се чувам, не го симнувам визерот и маската, што би рекле други, и кога спијам. Сама одам во продавница, ако ми е судено, ќе умрам“, додала Лукиќ, пренесуваат медиумите.

најчитани вести

Забава

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите. На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм. Пејачката на својот Инстаграм...

Забава

Светски познатата поп дива, Мадона, ги загрижи обожавателите со својот последен пост на социјалната мрежа Instagram. Познато е дека Мадона имала одредени естетски зафати...

Македонија

Денеска (26.11.2020) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога во координација со Надворешната канцеларија за криминалистички работи при...

Забава

Регионалните медиуми пишуваат дека дошол крај на бракот на Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, па наводно пејачката сега повторно е заљубена и е...