Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Е ПОСЛЕ ОВА НЕМА ДА ВИ БИДЕ ЛЕСНО: КАРЛЕУША СЕ СОБЛЕЧЕ И ПРЕДИЗВИКА ЗЕМЈОТРЕС НА ИНСТАГРАМ (фото)

Јелена Карлеуша не престанува да провоцира и шокира со своите фотки на популарната социјална мрежа, но овој пат се надминала сама себе, кога е во прашање се*сипил.

Овој пат, таа закачила фотка во “all black” издание, па ја покажала својата извајана фигура. Таа во еден момент се наведнала за да дофати нешто од кола за нова фотка секако, а потоа и светналала позадината на која многумина можат да и завидат.

Секако, фотката ја запали популарната социјална мрежа, а лајкови и коментари само фрчеле.

најчитани вести

Забава

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите. На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм. Пејачката на својот Инстаграм...

Забава

Светски познатата поп дива, Мадона, ги загрижи обожавателите со својот последен пост на социјалната мрежа Instagram. Познато е дека Мадона имала одредени естетски зафати...

Забава

Регионалните медиуми пишуваат дека дошол крај на бракот на Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, па наводно пејачката сега повторно е заљубена и е...

Македонија

Денеска (26.11.2020) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога во координација со Надворешната канцеларија за криминалистички работи при...