Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДАРА БУБАМАРА СЕ ЗЕЗНА СО 20 ГОДИНИ ПОМЛАД ДЕЧКО – ПАПАРАЦО ЈА УЛОВИ

Фолк пејачката Дара Бубамара веќе неколку месеци ужива во врската со две децении помладиот Тони.

Камерата на српскиот магазин „Папарацо лов“ ги начека на белградскиот аеродром, а тоа беше воедно и првото нивно појавување во јавноста.

Тие на аеродромот пристигнаа од егзотичното патување кое се случи неодамна, а она што најмногу предизвика реакции во јавноста е тоа што пејачката сама си го влечеше куферот.

За сето тоа време нејзиниот џентлмен не ја ни погледна пејачката, додека надвор од ародромот по Дара пристигна личниот шофер.

Нејзиното момче го оставија пред неговата зграда, а потоа пејачката си замина дома, погледнете.

најчитани вести

Забава

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите. На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм. Пејачката на својот Инстаграм...

Забава

Светски познатата поп дива, Мадона, ги загрижи обожавателите со својот последен пост на социјалната мрежа Instagram. Познато е дека Мадона имала одредени естетски зафати...

Македонија

Денеска (26.11.2020) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога во координација со Надворешната канцеларија за криминалистички работи при...

Забава

Регионалните медиуми пишуваат дека дошол крај на бракот на Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, па наводно пејачката сега повторно е заљубена и е...