Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НА ДАРКО ЛАЗИЌ МУ Е НЕЗГОДНО, но има ПРЕУБАВА СВРШЕНИЦА КОЈА СЕКОГАШ МУ ПОМАГА

Српскиот пејач Дарко Лазиќ реши целосно да го поправи своето тело и да се врати во форма, па по операцијата на желудникот, претрпе уште неколку интервенции.

Сега, пејачот одлучи да се ослободи од стриите на нозете и стомакот што му се појавија, бидејќи изгуби дури 70 килограми.

Дарко се грижи за својата диета откако изгуби тежина после операција на желудникот, но има проблем со стрии. На предлог на пријател, тој отиде во ласерски центар, каде ги отстрануваат лузните и стриите”, рече пријателот на Лазиќ.

Покрај тоа, тој додаде дека неговата свршеница Марина Гагиќ секогаш оди на сите овие третмани со пејачот.

„Беше глупаво за Дарко да оди сам во салонот за убавина, па ја натера Марина да оди со него“, рекол изворот.

најчитани вести

Македонија

После подолг период американската амбасадорка Кејт Мари Брнс се појави со интервју во македонските медиуми и тоа токму на Телевизија Телма, која минативе неколку...

Македонија

Еден од ретките кои што профитираа од инцидентите на 27 Април, а веројатно и единствен во ВМРО-ДПМНЕ е Христијан Мицкоски. После немилиот настан следуваа...

Забава

Иако велат дека убавината е во очите кој ја гледаат, во овој случај дури и науката докажала дека таа има совршено тело. Ако прашате...

Забава

Пејачката Сандра Африка за свој дом ја одбра населбата која е многу популарна меѓу познатите. Соседите велат дека речиси секојдневно ја сретнуваат во кафулињата,...