Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЛУДИЛО: БОДИБИЛДЕР СЕ ОЖЕНИ СО СЕ*С КУКЛА (фото+видео)

Бодибилдер од Казахстан конечно се ожени со својата сакана с*кс кукла, откако ја запроси во декември 2019 година.

Јуриј Толочко ја запросил силиконската „дама’ минатата година, но нивната венчавка беше одложена во март поради пандемијата.

После тоа, имаше нова промена во церемонијата, откако Толочко беше нападнат на трансродов собир во октомври, но на крајот тие сепак станаа „маж и жена“.

Минатата година, локалните медиуми објавија дека Толочко ја запросил Марго по осум месеци врска, пренесува Ладбибл.

https://www.instagram.com/p/CIApkvIpXFX/?utm_source=ig_embed

Тој рече дека и покрај нивната „расправија“, тој платил за нејзината пластична операција затоа што имала „комплекси“ и дека тој ја однел на клиника.

Толочко рече дека Марго се чувствувала „самокритично“ кога ја објавил нивната врска.

– Имаше многу критики кога му претставив на светот, па таа почна да чувствува комплекси, поради што се одлучивме за пластична хирургија. Таа многу се смени. Тоа беше вистинска клиника со вистински лекари – рече тој.

Она што е уште побизарно во целата приказна е тоа што Толочко тврди дека Марго работи како келнерка во еден локален паб.

најчитани вести

Македонија

После подолг период американската амбасадорка Кејт Мари Брнс се појави со интервју во македонските медиуми и тоа токму на Телевизија Телма, која минативе неколку...

Македонија

Еден од ретките кои што профитираа од инцидентите на 27 Април, а веројатно и единствен во ВМРО-ДПМНЕ е Христијан Мицкоски. После немилиот настан следуваа...

Забава

Иако велат дека убавината е во очите кој ја гледаат, во овој случај дури и науката докажала дека таа има совршено тело. Ако прашате...

Забава

Пејачката Сандра Африка за свој дом ја одбра населбата која е многу популарна меѓу познатите. Соседите велат дека речиси секојдневно ја сретнуваат во кафулињата,...