10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

Има 42, а изгледа како 20: НИКОЛ СЕУШТЕ ГИ ПОЛУДУВА МАЖИТЕ – еве во што е тајната (фото)

Пејачката Никол Шерцингер има 42 години и има тело на кое би и позавиделе половина помлади девојки.

Никол вежба секој ден и на тој начин ја одржува совршената линија на телото.

Нејзиниот профил на Instagram е полн со фотографии и видеа од теретаната каде што покажува дека нејзината витка и совршена градба не паднала од небото, туку дека се посветува секој ден на вежбање.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести