Connect with us

Hi, what are you looking for?

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ И ЛЕВИЦА НА ПРОТЕСТ ПРЕД ВЛАДА – МИЦКОСКИ ИСВИРКАН

ВМРО-ДПМНЕ и ЛЕВИЦА денес одржаа протест пред Владата против како што велат продажбата на македонскиот идентитет, јазик и историја. Во еден момент Мицкоски започна да држи политички говор по што беше жестоко исвиркан од граѓаните присутните на протестот.

најчитани вести

Македонија

Еден од ретките кои што профитираа од инцидентите на 27 Април, а веројатно и единствен во ВМРО-ДПМНЕ е Христијан Мицкоски. После немилиот настан следуваа...

Забава

Иако велат дека убавината е во очите кој ја гледаат, во овој случај дури и науката докажала дека таа има совршено тело. Ако прашате...

Забава

Пејачката Сандра Африка за свој дом ја одбра населбата која е многу популарна меѓу познатите. Соседите велат дека речиси секојдневно ја сретнуваат во кафулињата,...

Забава

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите. На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм. Пејачката на својот Инстаграм...