14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ЏЕЈ ЛО СЕ СОБЛЕЧЕ ЦЕЛОСНО ГОЛА – ГО СОБОРИ ИНСТАГРАМ

Една од најголемите ѕвезди Џенифер Лопез е една од најсексипилните личности во светот. Нејзините позамашни и немалаиот задник веќе две децении мами воздишки на мажите, а и завидуваат и жените, а поради нејзината енергија во позрели години се токму и нејзини фанови.

Џенифер е свесна за својата сексипилност, па така својот задник го осигурала на вртоглави 27 милиони долари.

Сепак, таа никогаш за разлика од згодни и помалку згодни колешки, не се осудила да позира гола за некој спот, списание, кампања со што дополнително ја “запали масата“ која и онака лудува по неа.

Чекањето се исплатило, со што Џеј Ло после 23 години кариера одлучила потполно да се опушти, со што нема сомнеж дека ќе се сруши интернт.

Провокативни фотографии на кои е потолно гола Џеј Ло објавени се како најава за нов синг “In The Morning”, кој воедно го најавува новиот албум, осми по ред.

Видео 18+

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести