Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША НИКОГАШ ПОЖЕШКА: ВО ЦРНА ТАНГА ГИ ПОЛУДЕ ФАНОВИТЕ

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите.

На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм.

Пејачката на својот Инстаграм поделила жешки кадри од базен, а нејзиното згодно мокро тело ги запали и следбениците и социјалните мрежи.

На себе имала црна танга костим за капење, а фотката со молскавична брзина собрала скоро 150.000 лајкови

најчитани вести

Македонија

Еден од самопрогласените лидери на антинато и анти ЕУ движењата во Македонија, Љупчо Палевски, на социјалните мрежи излезе со поддршка на операцијата за напад...

Македонија

После подолг период американската амбасадорка Кејт Мари Брнс се појави со интервју во македонските медиуми и тоа токму на Телевизија Телма, која минативе неколку...

Свет

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби...

Македонија

Откако гласноговорникот на антинато движењето во Македонија и еден од фронтмените на “Бојкотирам”, Љупчо Палевски повика војната на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски да...