Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СВЕТОТ ВО ШОК: ШТО СЕ СЛУЧУВА СО МАДОНА!? (фото)

Светски познатата поп дива, Мадона, ги загрижи обожавателите со својот последен пост на социјалната мрежа Instagram.

Познато е дека Мадона имала одредени естетски зафати со цел да изгледа помладо, сепак, се чини дека сега претерала.

Таа денес објави фотографија на Instagram на која не личи на себе. Нејзиното лице е без брчки, што не е природно за жена на нејзина возраст. Покрај тоа, таа можеше да се пофали со сјајно, односно мрсно чело, а нејзините големи усни и јагодички оставија впечаток дека кралицата на попот сепак користи филтри за разубавување и фотошоп.

„Што се случи со твоето лице, непрепознатлив си“, „Девојко, што се случува тука?“, „Повеќе не личиш на Мадона“, беа само некои од згрозените обожаватели.

најчитани вести

Македонија

После подолг период американската амбасадорка Кејт Мари Брнс се појави со интервју во македонските медиуми и тоа токму на Телевизија Телма, која минативе неколку...

Македонија

Откако гласноговорникот на антинато движењето во Македонија и еден од фронтмените на “Бојкотирам”, Љупчо Палевски повика војната на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски да...

Свет

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби...

Македонија

Еден од ретките кои што профитираа од инцидентите на 27 Април, а веројатно и единствен во ВМРО-ДПМНЕ е Христијан Мицкоски. После немилиот настан следуваа...